Modrý anjel - tím krízovej intervencie

Modrý anjel - tím krízovej intervencie

Modrý anjel je nezisková organizácia, ktorá poskytuje psychosociálnu podporu obetiam tragických udalostí a ich príbuzným . Naše služby sú pre zasiahnutých zásadne bezplatné . Stretávame sa s ľuďmi, ktorí náhlym spôsobom stratili blízkeho človeka, sprevádzame rodiny obetí nehôd pri rozlúčkach s telom, asistujeme policajnému zboru pri úkonoch potrebných na vyšetrenie prípadov, pracujeme s obeťami násilných trestných činov a pod. V bezprostrednej následnosti poskytujeme psychickú prvú pomoc a krízovú intervenciu, ktorej cieľom je prinavrátiť zasiahnutým pocit kontroly nad situáciou.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo pomáhať obetiam tragických udalostí a ich rodinám. Naše služby poskytujeme zasiahnutým zásadne bezplatne.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Duševná bolesť nemusí byť viditeľná, preto ďakujeme za Váš záujem podporiť nás. Vážime si každý cent, ktorý použijeme na rozširovanie dostupnosti a kvality krízovej intervencie pre občanov SR.